inženýrská organizace se sídlem v Brně zaměřená na rozvoj infrastruktury měst a obcí

Kariéra

Společnost THERMOPLUS, s.r.o. je inženýrská organizace se sídlem v Brně zaměřená na rozvoj infrastruktury měst a obcí, především v oblasti teplárenství a rozvodů tepla.

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Projektanta tepelných sítí, potrubních systémů pára, voda

Pracovní náplň

Dimenzování potrubních rozvodů a tlakových celků tepelných sítí, komplexní návrhy potrubních rozvodů.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojní,
  • praxe projektování potrubí a komponent tepelných sítí,
  • minimálně 2 roky praxe v oboru,
  • znalost AutoCAD,
  • MS Office,
  • RTS,
  • samostatnost,
  • flexibilita,
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • výhodné platové podmínky,
  • profesní růst,
  • zaměstnanecké výhody,
  • práci u stabilní prosperující společnosti.

Máte zájem o více informací

Zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

Napište nám

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.